راهنمای شرکت در مزایده

برای شرکت در این مزایده نیاز به زمان کوب دارید که می توانید از قسمت "خرید زمان کوب" در همین صفحه یا پنل کاربری خود تهیه کنید. پس از شروع مزایده با اولین کوب(افزایش قیمت) توسط شما بسته زمان کوب شما فعال خواهد شد و تا زمان پایان بسته بصورت رایگان و نامحدود می توانید کوب بزنید. با هر کوب تایمر برای مدت معینی فعال خواهد شد. پس از صفر شدن تایمر کسی که آخرین کوب را زده باشد برنده مزایده خواهد بود.

توجه: برای جلوگیری از کوب زدن پشت سرهم و بدون وقفه برخی از کاربران پس از هر کوب تا 3 ثانیه امکان کوب زدن جدید وجود ندارد

هدفون رم خور و بلوتوث Beats S450


ارسال پیشنهادات برنده مزایده


برای شرکت در مزایده باید وارد شویدبرنده مزایده: RealMeysamمبلغ پیشنهادی: 22700 تومان

مشاهده لیست همه پیشنهادات
هدفون رم خور و بلوتوث Beats S450
هدفون رم خور و بلوتوث Beats S450
هدفون رم خور و بلوتوث Beats S450

مشخصات کالا

به صورت باسیم از طریق رابط جک 3.5 میلی‌متری و بی سیم از طریق بلوتوث
از طریق مموری کارت ، بلوتوث ، کابل AUX
دارد
دارد
کلید های کنترل موزیک و تماس روی بدنه
حدود 10 متر مربع
دارد
دارد
کابل شارژ | کابل AUX

توضیحات کالا

هدفون‌ S450 یکی از محصولات بیتس است که در عین زیبایی و سبک وزنی، صدایی شفاف به همراه بیسی عالی را ارائه می‌دهد. این مدل را به افراد حرفه ای که می‌خواهند به موسیقی با صدایی رسا گوش دهند پیشنهاد می‌کنیم.
S450 دارای بدنه ای سبک و انعطاف پذیر می‌باشد که می‌توان آن را تا و به هر کجا که خواست برد. در طراحی S450 از سری‌های نرم و بزرگ برای راحتی بیشتری و هدبند قابل تنظیم در سایز های مختلف استفاده شده است. این هدفون قابلیت اتصال از طریق بلوتوث به انواع گوشی و تبلت را دارد همچنین از طریق کابل با سوکت 3.5 میلیمتری نیز میتوانید بصورت سیم دار از آن استفاده کنید.