راهنمای شرکت در مزایده

برای شرکت در مزایده مبلغ ورودی تعیین شده برای مزایده را پرداخت کنید (0 هزار تومان). با پرداخت مبلغ ورودی معادل آن به هر کاربر اعتبار اولیه برای شرکت در مزایده داده می شود (0 اعتبار) که امکان افزایش آن وجود دارد. پس از تکمیل ظرفیت مزایده تایمر مزایده فعال خواهد شد و کاربران می توانند در مزایده شرکت کنند(پس از تکمیل ظرفیت امکان شرکت کاربر جدید در مزایده وجود ندارد). با هر بار کوب زدن کاربر مقداری از اعتبار کاربر کسر می شود ( اعتبار) تایمر مزایده در ثانیه های کمتر از 15 ثانیه با هر کوب بر روی 15 ثانیه ریست می شود.با صفر شدن تایمر کسی که آخرین پیشنهاد را ارسال کرده باشد برنده مزایده خواهد بود.

توجه: از ارسال پیشنهادات در ثانیه های پایانی خودداری کنید. در صورت دیر رسیدن پیشنهاد بدلیل مشکلات اینترنت مسولیت برعهده کاربر خواهد بود

شارژر همراه Pineng PN913 با ظرفیت 10000 میلی آمپر ساعت


ارسال پیشنهادات برنده مزایده


برای شرکت در مزایده باید وارد شویدبرنده مزایده:
Warning: mysql_result(): Unable to jump to row 0 on MySQL result index 11 in /home/ikoobir/public_html/timeoffer.php on line 356مبلغ پیشنهادی:
Warning: mysql_result(): Unable to jump to row 0 on MySQL result index 11 in /home/ikoobir/public_html/timeoffer.php on line 356
تومان

مشاهده لیست همه پیشنهادات
شارژر همراه Pineng PN913 با ظرفیت 10000 میلی آمپر ساعت
شارژر همراه Pineng PN913 با ظرفیت 10000 میلی آمپر ساعت
شارژر همراه Pineng PN913 با ظرفیت 10000 میلی آمپر ساعت

مشخصات کالا

دارد
DC 5V 2A
۵V 1A,5V 2.1A ≥۳۱٫۵wh
10000 میلی‌آمپر ساعت
باتری لیتیوم lon
5000 ساعت
241 گرم
۱۰۸*۷۲*۲۲mm
≥۶۳۰۰mAh ≥۳۱٫۵Wh

توضیحات کالا

پاوربانک ده هزار Pineng PN913 به شارژ انواع مختلفی از دستگاه‌های هوشمند اعم از تبلت و گوشی موبایل می باشد، که بسیار خوش ساخت و با کیفیت است. برای شارژ در مواقع ضروری بسیار مفید است. این پاوربانک ساخت شرکت PINENG بوده و دارای مزایایی می باشد که به اکثر آنها اشاره می کنیم. یکی از این مزیت های پاوربانک ده  هزار Pineng PN913 قابلیت نمایش میزان شارژ توسط چراغ ال ای دی که بر روی پاور بانک پیننگ مدل PN-913 گذاشته شده است. دومین مزیت آن این است که برای کم کردن مصرف باطری بعد از ۶۰ ثانیه به حالت استندبای در می آید. سومین مزیت طراحی و زیبایی محصول و همچنین چراغ اضطراری بسیار پرنور و پرتوان آن است. همچنین در ساخت این شارژر‌های همراه از باطری لیتیوم-یون استفاده شده که علاوه بر ظرفیت بالا ماندگاری طولانی مدتی دارد.