راهنمای شرکت در مزایده

برای شرکت در این مزایده نیاز به زمان کوب دارید که می توانید از قسمت "خرید زمان کوب" در همین صفحه یا پنل کاربری خود تهیه کنید. پس از شروع مزایده با اولین کوب(افزایش قیمت) توسط شما بسته زمان کوب شما فعال خواهد شد و تا زمان پایان بسته بصورت رایگان و نامحدود می توانید کوب بزنید. با هر کوب تایمر برای مدت معینی فعال خواهد شد. پس از صفر شدن تایمر کسی که آخرین کوب را زده باشد برنده مزایده خواهد بود.

توجه: برای جلوگیری از کوب زدن پشت سرهم و بدون وقفه برخی از کاربران پس از هر کوب تا 3 ثانیه امکان کوب زدن جدید وجود ندارد

شارژر همراه Pineng PN913 با ظرفیت 10000 میلی آمپر ساعت


ارسال پیشنهادات برنده مزایده


برای شرکت در مزایده باید وارد شویدبرنده مزایده: sobhanمبلغ پیشنهادی: 124150 تومان

مشاهده لیست همه پیشنهادات
شارژر همراه Pineng PN913 با ظرفیت 10000 میلی آمپر ساعت
شارژر همراه Pineng PN913 با ظرفیت 10000 میلی آمپر ساعت
شارژر همراه Pineng PN913 با ظرفیت 10000 میلی آمپر ساعت

مشخصات کالا

دارد
DC 5V 2A
۵V 1A,5V 2.1A ≥۳۱٫۵wh
10000 میلی‌آمپر ساعت
باتری لیتیوم lon
5000 ساعت
241 گرم
۱۰۸*۷۲*۲۲mm
≥۶۳۰۰mAh ≥۳۱٫۵Wh

توضیحات کالا

پاوربانک ده هزار Pineng PN913 به شارژ انواع مختلفی از دستگاه‌های هوشمند اعم از تبلت و گوشی موبایل می باشد، که بسیار خوش ساخت و با کیفیت است. برای شارژ در مواقع ضروری بسیار مفید است. این پاوربانک ساخت شرکت PINENG بوده و دارای مزایایی می باشد که به اکثر آنها اشاره می کنیم. یکی از این مزیت های پاوربانک ده  هزار Pineng PN913 قابلیت نمایش میزان شارژ توسط چراغ ال ای دی که بر روی پاور بانک پیننگ مدل PN-913 گذاشته شده است. دومین مزیت آن این است که برای کم کردن مصرف باطری بعد از ۶۰ ثانیه به حالت استندبای در می آید. سومین مزیت طراحی و زیبایی محصول و همچنین چراغ اضطراری بسیار پرنور و پرتوان آن است. همچنین در ساخت این شارژر‌های همراه از باطری لیتیوم-یون استفاده شده که علاوه بر ظرفیت بالا ماندگاری طولانی مدتی دارد.